1. Elle


39 yıldır ayakkabı tutkunlarını dünya modasıyla buluşturmayı misyon edinen Elle, çalışma hayatında aktif rol oynayan ve modernleşen Türk kadınının giyim alışkanlığını yeniden tanımlıyor.

2. Elle


2016 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda da vitrinlerde değişimin ve farklılığın öncüsü olan Elle, farklı tarzlara yönelik ürünler sunmaya devam ediyor.

3. Elle


Elle, 2016 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda metalik deriler, pastel tonlar ve yumuşacık süetlerle sıcak rüzgarlar estirirken etnik desenli sneakerlar, canlı renklerde espadriller ve gladyatör sandaletler bu sezonun olmazsa olmazları arasında yer alıyor.

4. Elle


Pastel renklerin kışkırtıcı buluşmasına Elle’nin yeni koleksiyonuyla tanık olun…
Mint yeşili, pudra, bebek mavisi gibi romantik renklerin yanı sıra siyah ve vizon gibi klasik tonların öne çıktığı koleksiyonda Elle, gece hayatı tutkunlarını da unutmuyor.

5. Elle


Özel günler için yüksek topuklu ve aksesuarlı bir koleksiyon da hazırlayan Elle, çanta koleksiyonunu da kaliteli deri ve aksesuarlardan oluşturuyor. Çantada da uygun fiyat ve kalite prensibini benimseyen Elle; halat, metal ve etnik detayların öne çıktığı 2016 İlkbahar-Yaz koleksiyonlarıyla farklı zevklere hitap ediyor.

6. Elle

7. Elle

8. Elle