Gelinlikler nikahta kısa, düğünde uzun
En özel gününde her şey hayallerindeki gibi olsun isteyen gelin adayları bugünlerde yepyeni bir trendin peşinden koşuyor. Gelinler 2 farklı gelinlik alıyor; nikahta sade ve kısa, düğün gecesinde ise prenses modelleri tercih ediyor. Gelin adaylarının kalbini çalacak farklı modellerin tümü, Oleg Cassini’nin geniş gelinlik koleksiyonunda yer alıyor. Oleg Cassini’nin göz kamaştırıcı stili sayesinde gelinler, evlilik seramonisinin her anında ışıl ışıl görünüyor.

Tüm güne yayılan, bazen bir günden fazla süren evlilik seramonisinin her anında ışıl ışıl görünmek isteyen ve o özel günde ”her şey hayallerimdeki gibi olsun” diyen gelin adayları, yepyeni bir trendin kapısını aralıyor. Nikahta sade ve kısa gelinlikler, düğünde ise gösterişli ve kabarık modeller tercih ediliyor. Anın havasına uygun iki farklı gelinlik almak isteyen gelin adayları, Oleg Cassini’nin geniş gelinlik koleksiyonundan dilediklerini seçiyor.

Nikah töreniniz için diz altı etek boyuyla alışılmışın dışına çıkan ya da sade ve zarif işlemeleriyle doğal güzelliğinizi vurgulayacak modelleri tercih edebilirsiniz. Düğün gecesi için ise uzun kuyruklu ve kabarık gelinlikler ile gösterişli danteller ve romantik işlemelerle bezeli modelleri seçebilirsiniz. Oleg Cassini’nin 2014 koleksiyonundaki detayların tümü gelinleri birer prensese dönüştürmek için tasarlandı. Zarif işlemeler ve üç boyutlu çiçek aplikeler ya da minik fiyonklarla hareketlendirilen balo stili tasarımların yanı sıra denizkızı modelindeki gelinlikler de koleksiyonda yer alıyor. Oleg Cassini’de gelinliğinizle mükemmel uyum sağlayacak farklı duvak modelleri ve saç aksesuarları da bulunuyor. Gelinliğinizi nikahta minimal ve kısa, düğün gecesinde ise uzun katedral duvakları ile tamamlayabilirsiniz.

First Lady Jacqueline Kennedy’nin unutulmayan stilinin mimarı; Monako Prensesi Grace Kelly ve Marilyn Monroe gibi zamansız starların; Renee Zellweger ve Taylor Swift gibi günümüz yıldızlarının vazgeçilmez tasarımcısı Oleg Cassini, sizi büyülü dünyasına davet ediyor. Koleksiyonları tüm dünyada 400’den fazla mağazada bulunan Oleg Cassini’nin İstanbul, Ankara ve Bursa’daki mağazalarında sizin de hayallerini gerçeğe dönüştürecek bir model bulunuyor.

Oleg Cassini, yarım asırlık bir Amerikan markasıdır. Gelinlik ve abiyede ABD’nin bir numaralı markası olup, koleksiyonları tüm dünyada 400’den fazla mağazada satılmaktadır. Şu an İstanbul’da Forum İstanbul AVM, Cevahir AVM ve Bağdat Caddesi’nde, Ankara’da Armada AVM’de ve Bursa’da Anatolium AVM’de bulunan mağazaları ile müşterilerine hizmet vermektedir. Tüm dünyada en büyük gelinlik ve abiye üreticisi olarak anılan markanın tasarımları, geniş ve konusunda uzman bir tasarımcı kadrosu tarafından ABD’de geliştirilmektedir.