Victoria's Secret 2014
Victoria’s Secret 2014

Victoria’s Secret 2014 plaj koleksiyonu, hazırlanan Plaj Kataloğu ile sıcak yaz sahillerinde de tarzını yansıtmayı seven takipçilere sunuldu. Bu sene Plaj Kataloğu ”Melek Yolculukları” hikayesinden yola çıkılarak dünyadaki en büyüleyici plajlarda yapılan çekimlerle gerçekleştirildi. Serinin ilk kataloğu moda fotoğrafçısı Russell James ile Saint-Tropez, Fransa’da gerçekleştirildi. Melek Candice Swanepoel ile yapılan çekimlerde model giydiği pembe Very Sexy Lei bikinisi ile kataloğun kapağında yer aldı.
VS 2014 plaj koleksiyonunda sezonun trendi olan dantel ile desteklenen seksi kesimler, metal aksesuarlar, hayvan desenleri ve siyah – beyaz renkler kullanılmıştır. Ayrıca bu katalogta bu sene öne çıkan yüksek belli kesimler, fırfır ve düz çizgili modeller de kullanılmıştır. Kendi tarzını ve kişiliğini yansıtmayı seven müşteriler farklı desen, model ve detayları rahatlıkla kombinleyebilecekler.

Candice Swanepoel KwaZulu-Natal, Güney Afrika’da doğdu. Her yıl yapılan Victoria’s Fashion Show’unda 2007’den beri yer almakla beraber markanın bir çok kampanya ve katalog çekimini büyüleyici kılmıştır. Candice kapağında yer aldığı Victoria’s Secret Plaj Kataloglarının kariyerinde yükselmesinde en önemli rolü olduğunu belirtmiştir. Candice Swanepoel çekim ile ilgili olarak; ”Plaj Kataloğunun kapağına seçilmek benim için büyük bir onurdu. Plaj koleksiyonu çekimleri benim için Victoria’s Secret meleği olmanın en güzel kısmı. Bu yoğun ve uzun çalışmanın muhteşem bir katalog haline gelmesini görmek en büyük mutluluk” dedi.