Havalar serinlerken kış kendini hatırlatmaya başladı. Önümüzdeki kışa hazırlıksız yakalanmak istemeyenler için 10 öneri…

1Kırmızı ve Zengin


Kırmızı renginin hayatınızda bir yeri olmalıdır. Bu renk iş kıyafetleri size özgüven ve şıklığı bir arada getirecektir. Günün her saati kırmızı ceketleri tercih edebilirsiniz.

2Sanatsal Detaylar


Renk blokları, çiçek desenleri, leoparlar ve asimetrik, pliselerin bulunduğu podyumlar bu günlerde modaseverlerin gözdeleri olmayı başardı.

3Zamansız Kumaşlar


Feminen silüetler ve kumaşın dokusu bu sene farklı bir hale bürünüyor. 2017-2018 sonbahar-kış koleksiyonları görenlerini hayrete düşürüyor.

4Özgür ve Güçlü


90’lı yılların izlerini taşıyacak olan 2018 kış koleksiyonlarında gömlekler ön planda. Geometrik desenli ve kol detayları bulunan gömlekler tercih edebilir ve güzelliğinize şıklık ekleyebilirsiniz.

5Işıltılı Dilekler


Dilek anlamı taşıyan yıldız ve kanat şeklindeki kolye uçları hem sade hemde renk özellikleriyle boynunuzdaki yerini alıyor.

6Geometrik Yansıma


Küpelerimizde bu sene geometrinin etkisi büyük. Üçgen, kare, altıgen ve bunlar gibi geometrik cizimleri kulaklarda görmek mümkün.

7Ekose Kullanın


Bu kış ilhamını 90’lardan alan tasarımcılar yine 90’ların vazgeçilmez tarzı olan ekoseyi karşımıza çıkarıyor.

8Bohem Şıklığı


Bohem tarzda tüylü mont ve kabanlar bu kışa damgasını vuracak türden. Bu tarz hem rahat hemde şık olma özelliğini taşıyor.

9Zengin Çizgiler


Şişkin deri ve parlak alüminyum detayların ve yumuşak derilerin buluştuğu ayakkabı koleksiyonları kış ayları için sizleri bekliyor.

10Botlar


Birbirinden güzel ve çeşitli model ve marka seçeneği bulunduran bot ve çizmelerinizde yeniliklerden yana olun.