Home Giyim

DeFacto ile Kumsallar Canlanıyor

Güneşli günlerin başlamasıyla hareketlenen plajlar, bu yıl DeFacto'nun birbirinden eğlenceli ürünleri ile renkleniyor. Kadın ve erkekler için hazırlanan '2014 Plaj Koleksiyonu', neşeli desenleri ve uygun fiyatları ile sahillerin gözdesi olacak.

229

defacto-538795c958ca3

Cıvıl cıvıl bikinilerin, desenli mayo – şortların yer aldığı koleksiyon, herkesin kendine uygun bir DeFacto bulmasını mümkün kılıyor. Hasır şapkaların, parmak arası terliklerin, tunik, havlu ve güneş gözlüklerinin de yer aldığı koleksiyon, plaj şıklığını tamamlamak isteyenler için geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Şehrin karmaşasından uzaklaşıp kendini serin sulara bırakmak isteyenler için DeFacto’nun Barselona’daki tasarım ofisinde oluşturulan 2014 Plaj Koleksiyonu’nda çizgili, Hawai ve çiçek desenleri öne çıkıyor. Pastel ve flash renkleri bir araya getiren koleksiyonun en dikkat çekici ürünleri ise aynı desene sahip olan havlu – terlik takımları.

Kadınların şifon elbiselerini büyük hasır şapkalarla tamamlayacağı koleksiyonda, erkekler ise farklı desenlerde kasketler ve bermuda şortlarla şıklık yarışında yerini alacak.

NO COMMENTS