Gece ve açık alanda yapılacak sporlar için reflektör baskıların da yer aldığı taytlar, toparlayıcı özelliğiyle fit bir görünüm vaat ediyor. Çift taraflı giyilebilen yelekler ise multifonksiyonel kullanım sunuyor.

New Balance, yeni sezonda spor giyim koleksiyonunda yer alan tayt ve yelekleriyle iddiasını sürdürüyor. Hem salon hem arazi sporlarının kullanımına uygun olan tayt modelleri, toparlayıcı etkiye sahip formuyla fit bir görünüm sağlıyor. Kamuflaj Modasını 2016’ya da taşıyan çift taraflı yelekleri ise bahar açık alanda yapılan sporlar ve spor sonrası kullanımın yanı sıra metropol hayatında da şık bir tasarım olarak öne çıkıyor.

New Balance, spor yaparken hem rahat hem de formda gözükmek isteyenler için ideal olan taytları ve yelekleri; sezonun en moda desenleri ‘kamuflaj’ ve ‘zebra’ gibi doğadan yansıyan desenleri kullanarak, kendine özgü biçimiyle yorumluyor. Sezonun mavi ve kırmızı olmak üzere 2 renk alternatifi sunan yelekleri ise çift taraflı giyilebilme özelliğiyle, farklı kullanım alanları yaratıyor. Yelekler gibi, mavi kamuflaj tayt da çift giyilebilme özelliğiyle farkını ortaya koyuyor.

Günün Her Saatinde En İdeal Spor

Spor giyim koleksiyonunun öne çıkan taytları, gündüz olduğu gibi gece de rahatça kullanılabiliyor. Özellikle gece ve açık alanda yapılan sporlar için kamuflaj desenindeki reflektör baskısı bulunuyor. Bu baskı sayesinde az ışıklı ortamda bile fark edilmek mümkün oluyor.

Spor Yaparken Kuruluk Hissi Arayanlara!

Sporun verimini arttırmak için düşünülmüş taytların en önemli teknolojik özelliğinden biri de NB DRY teknolojisiyle donatılmış olması. Spor yaparken ortaya çıkan ıslaklık hissini en aza indirgeyen taytlar, teri anında yok ediyor. Kuru kalmayı sağlayan bu özellik, performansı arttırmayı hedefliyor.