5385a4bf2e6ee

Vakkorama yaz 2014 sezonunda Seaside Paradise temasının ana öğesi ise çizgiler…

Sakin tatil ambiansını baskın çizgiler, modern dokunuşlu tasarımlarla yakalıyor. Nostaljik notalı geleneksel kumaşlar bu retro akımının da hissedildiği parçalarla yeniden yorumlanarak çağdaş tasarımlarda hayat buluyor.

Bazen bir plaj şemsiyesi, masa örtüsü veya şezlong deseninden yola çıkarak kullanılan çizgi ve ekoseler tatile gidemeseniz de haftasonu kaçamaklarını hatırlatacağı kesin.

Örgü sandaletler ile dinamik bir duruş sergileyebilir, uzun elbiseler ile sade ve şık bir görünüm elde edebilirisiniz. Farklı formda tasarlanmış hasır şapkalar, detaylarıyla göz dolduran bikiniler, tamamlayıcı unsur olmanın çok ötesinde renkli kolyeler, spor ve cool görünen tshritler, tarz şortlar ile en güzel lookları yaratmanız mümkün.

1982 yılında Taksim’deki ilk mağazasını açtığı günden beri Türkiye’nin en genç moda markası olarak hazır giyim alanındaki büyük bir boşluğu kapatan Vakkorama, zaman içinde sadece genç kesimin giyim anlayışını değiştirmekle kalmayıp, onlara spor ve müzik ile bütünleşen yepyeni bir yaşam stilinin kapılarını açtı.

Renkli ve dinamik stili ile her sezon modayı kendine özgü bir yorumla yeniden tanımlayan Vakkorama, bugün Türkiye genelindeki 10 mağazası aracılığıyla müşterileri ile buluşurken, onları her defasında zengin bir koleksiyon ve alışılmışın dışında bir mağazacılık anlayışı ile karşılıyor.

Vakkorama H2O gibi kendi içinden çıkan farklı markaların koleksiyonları dışında, Sonbahar/Kış 2009-10 sezonundan itibaren dünya markalarının kreasyonlarına da mağazalarında yer vermeye başlayan Vakkorama, ayrıca Betsey Johnson, Ben Sherman, Tibi, Manoush ve Lova gibi ünlü tasarımcı ve markalarla işbirliklerine imza atarak, bu isimlerin kreasyonlarını Vakkorama’ya özel etiketleri ile mağazalarına taşıyor.