1Su için


Duymaktan bıktınız ama hala su içmiyorsunuz! Günde 2 litre su içtiğinizde nemlenen cildinizdeki kırışıklıkların ve çizgilerin azaldığını göreceksiniz.

2Temizleyin


Ölmüş deri hücrelerinin cildinizde saatlerce durmasını ister misiniz? Elbette hayır! O zaman cildinizi temizleyin. Dermatolojik olarak onaylanmış yüz temizleyicileri sabah ve akşamları mutlaka kullanın.

3Nemlendirin


Cildinizi nemlendirmiyorsanız kırışıklıklardan kurtulamazsınız. Kaybolan nem geri kazanılmadığı takdirde cildiniz daha fazla yağ salgılar. Bu nedenle cildinizin dengesini korumak için mutlaka nemlendirici kullanın.

4Fırçaları temizleyin!


Makyaj fırçanızı aldığınız tarihi bile hatırlamıyorsunuz değil mi? Temizlik ürünleri ve kremler için tonla para harcıyorsunuz ama makyaj fırçanızı alalı yıllar olmuş! Tüm fırçaları haftada bir bebek şampuanı ile yıkayın ve bir havlu üzerinde kurutun. Farkı göreceksiniz…

5Beslenmenize dikkat edin


Antioksidanlar açısından zengin meyveleri asla unutmayın. Elma, ahududu gibi yemişler ve karpuz kuvvetli antioksidanlardır.

6İyi uyuyun


İyi bir gece uykusunun yerini hiçbir şey tutamaz. Herkesin bünyesi farklı saatler arasında uykuya ihtiyaç duyar.Kendinize bir düzen belirleyin ve hafta sonu dahil sürekli o saatlerde uyanmaya gayret edin.