Paul&Shark

Sardinya ve Capri’nin Zümrüt Sahillerinden İlham Alan Koleksiyon…

Paul & Shark ile Renkli Bir Yaza Merhaba

Dünyanın en güçlü markaları arasında yer alan Paul & Shark, yaz koleksiyonunda Sardinya ve Capri’nin zümrüt sahillerinden ilham aldı. Denizin ve gökyüzünün mavi tonlarını, yaz güneşinin parlak renkleriyle buluşturan koleksiyon, neşeli bir yazın habercisi. Vazgeçilmez bir Paul & Shark klasiği olan marine temasında ise, zarafet, denge ve rahatlık yine ön planda.

Paul & Shark 2014 yaz koleksiyonunda Akdeniz’in zümrüt sahillerinden ilham alırken, deniz ve doğayla bütünleşmek isteyenlere geniş ve bir o kadar da renkli bir gardırop hazırlama imkanı sunuyor.

Şık ve Feminen Kadın Koleksiyonu

Paul & Shark’ın 2014 yaz kadın koleksiyonunda, şıklık ve zarafet rahatlıkla bütünleştirilmiş. Çilek pembesi, acı limon, turuncu pembe, nane yeşili, deniz mavisi ve leylak tonları, Capri sahillerinden Karayipler’e kadar uzanıyor. Paul & Shark’ın geleneksel marine temasının ana renkleri olan lacivert, beyaz ve kırmızılar, kadın koleksiyonunda da unutulmamış elbette.

Feminienliğin başrolde olduğu 2014 yaz koleksiyonunda ipeksi, hafif ve uçucu kumaşlar, şık aksesuarlarla ve Swarovski detaylarla zenginleştirilmiş. Pliseli elbiseler ve mikro kollu bluzlar gökkuşağının tüm renklerini taşıyor. Polo gömlekler ve çizgili marine trikolar, lacivert ve beyaz pantolonlarla şıklığın temsilcisi olurken, kapitone montlar serin yaz gecelerini yumuşakça sarmaya aday. Kırmızı çantalar, geniş kenarlı şapkalar, üç renkli babetler, yüksek kama topuklu sandaletlerle tamamlanıyor. ipekli şallar, altın efektli aksesuarlar ve yanardöner payetler ise feminen daha da ön plana çıkarıyor.

Zengin ve Renkli Erkek Koleksiyonu

Paul & Shark’ın erkekler için hazırladığı 2014 yaz koleksiyonu; Capri, Competition, Admiral, Luxury, Yatching ve Black temalarından oluşuyor. Sarılar, turuncular, kırmızılar, yeşiller, pembeler, maviler… Güneşin, denizin ve doğanın en parlak tonları, yaz koleksiyonun ana renkleri. Tabii ki lacivert, beyaz ve kırmızı ile birlikte…

Çizgili ve polo yaka gömlekler keten pantolonlarla, baskılı t-shirtler renkli bermudalarla, trikolar da büyük cepli ve bağcıklı pantolonlarla tamamlanıyor. Polo gömleklerin ve rüzgar montların yaka altında yer alan logolar, karşıt renklerle kullanılan çizgiler, deri şeritler, kısa fermuarlar, dijital baskılar ve zımbalar ise yaz sezonunun küçük sürprizleri.

Paul & Shark’ın trikoları saf mısır pamuğu ve kaşmirden bile değerli ipliklerden üretilirken, rüzgar montları, son derece hafif, su geçirmeyen kumaşlardan teknik kumaşlardan ve yine hafif pamuklu trikolardan oluşuyor. Şapkalardan kemerlere, ayakkabılardan çantalara uzanan aksesuarlar ise koleksiyona farklı bir zenginlik katıyor.

[quote_box_center]
Shark, en azından başlangıçta, yatçılıktan ilham alarak kendini spor giyim alanında konumlandırdı. Geçmişte hedef nokta yelkencilikti. Zaman içinde çok gelişerek kayak ve golf gibi diğer sporları ve sporla ilgili olmayan giysileri de içine aldı. Yetmişli yıllarda, mavi metal “kutu” şeklindeki yeni ve orijinal ambalajı sayesinde hemen tanınan, denize uygun bir kazakla işe başlandı. Bu benzersiz ürünün sağladığı başarı, deniz kenarında veya denizde ya da aslında açık havada her yerde giyilmeye çok uygun, suyu iten işlenmemiş yünden mamul örme ürünlerden oluşan eksiksiz bir koleksiyona doğru atılan ilk adımdı. Bugün yenilenen tarzı ve daha da genişleyen koleksiyonu ile Paul&Shark hem gençleşti, hem de günlük yaşamın ayrılmaz bir parçası olarak konumlandırıldı. Paul&Shark, yalnızca sportif bir yaşam biçiminin değil, her şeyiyle lüks bir yaşam tarzının giyim markasıdır.
[/quote_box_center]