Gerçek bir abiye giymenin keyfine ilk kez vardığımız lise ve mezuniyet gecelerinin hayatımızda çok önemli bir yeri vardır. Bu nedenle, bir ömür boyu unutulmayacak o geceye uygun mükemmel elbiseyi seçmek için, Oleg Cassini gibi deneyimli markadan yardım almak faydalı olabilir.

1. Oleg Cassini Mezuniyet Elbiseleri

Oleg Cassini Mezuniyet Elbiseleri


Oleg Cassini’nin her vücut tipine uygun abiyeleri arasında, genç kızların canlılığına yaraşır harika modeller bulunuyor. Büyük çiçekli art deco desenlerden tüller ve şifonlarla bezeli zarif kesimlere, kemerin genç bir dokunuş kattığı dantelli minilerden modern ve minimal modellere pek çok şık tasarım Oleg Cassini’de bir araya geliyor. Hem çiçeklerin canlı tonlarına hem de siyah ve toprak tonlarının asaletine sahip geniş bir renk yelpazesinde seçim yapmak mümkün oluyor.

2. Oleg Cassini Mezuniyet Elbiseleri

Oleg Cassini Mezuniyet Elbiseleri


Lise ve üniversite mezuniyeti pek çok kadının, gerçek bir abiye giyme keyfini ilk kez tattığı anlardır. O gün bir ömür boyunca gülümsemeyle hatırlanır. Aradan yıllar geçse de gardırobumuzun en sevilen parçalarından biri olarak saklayacağınız mezuniyet elbisenizi seçerken ise, Oleg Cassini gibi deneyimli bir markadan yardım almakta fayda var. Oleg Cassini yarım asırı aşkın tecrübesi ile tasarladığı birbirinden şık abiyeler içerisinde genç kızların canlılığına yakışacak harika modellere de yer veriyor.

3. Trend modeller ve zarif dokunuşlar

Oleg Cassini Mezuniyet Elbiseleri


Oleg Cassini’nin 2016 koleksiyonu doğadan esinlenilmiş çiçekler ve art decoya atıfta bulunan modellerden, tüller ve şifonlarla hareket kazanan zarif kesimlere pek çok şık seçenek sunuyor. Bu yıl özellikle kemer detaylarının öne çıktığını görüyoruz. Bu detay, danteller ve işlemelerle zenginleştirilmiş modellere genç bir dokunuş katıyor. Abiyeler, minimal kesimler ve modern desenler sayesinde, trendleri takip eden Y kuşağının tarzına uygun bir çizgiye taşınıyor. Uzun eteklerin yanı sıra, dizüstü ve mini modeller de özellikle hareketli geçecek mezuniyet geceleri için şıklık ve rahatlığı bir arada sunuyor.

4. Her zamankinden zengin renk paleti

Oleg Cassini Mezuniyet Elbiseleri


2016 koleksiyonunun bir özelliği de zengin renk seçenekleri sunması. İllüzyon detaylarla birleşerek göz alıcı bir bütünlük arz eden renkler içerisinde hem pastel hem de parlak renkler kullanılmış. Canlı ve parlak çiçek tonlarının yanı sıra, siyah, mavi ve toprak renklerinin en zarif tonları da modern kesimlerle birleşerek, anı yakalayan tasarımlara özgünlük katıyor.

Siz de mezuniyet arifesinde Oleg Cassini’nin Türkiye’deki 8 mağazasından birini ziyaret ederek, bir ömür unutulmayacak o geceye layık mükemmel abiyeyi seçebilirsiniz.