1. Sokak Modası: Çizgili Kombinler

Çizgili Kombinler

İki renk arasındaki ince çizgi artık bizi renk blogları ile yüzleştiriyor. Geçtiğimiz sezon her kombine sızan çizgili baskı bu sezon renk karmaşası ile renk seviyesini birkaç doz yukarıya taşıyor.

Bahar renkleri renklere karıştırarak geliyor. Üstelik bu sefer tüm renklerin altını üstünü çiziyor trend mevzusu. İlkbahar ve Yaz sezonu çizgili görünümle geçtiğimiz sezondan alıntı yaparken, üstüne renklerin canlı tonlarını eklemeyi de ihmal etmiyor. 2016 İlkbahar Yaz trendleri için çizgiyi kreasyonuna adapte etmiş ünlü markalar, sokakların bu sezon renkli bloklarla süsleneceğini fısıldıyor.

2. Çizgili Elbise

Çizgili Kombinler


Henüz havalar bunaltıcı bir sıcağı üzerimize salmadan uzun kollu elbiseler değerlendirilmeli. Özellikle ince triko kumaşın ideal olduğu mevsim bahar, midi elbiseleri de ön plana çıkarıyor. İnce ve renkli çizgili desenler ise göz alıcı tarafta yerini alıyor.

3. Her Mevsime Gömlek

Çizgili Kombinler


Dört mevsim vazgeçemediğimiz gömlek modelleri de bu sezonun trendi olan çizgiden nasibini alıyor. Üst kısmı iri olanların dikey, üste bedene dikkat çekmek isteyenlerin ise yatay çizgiyi tercih etmesi gerekiyor.

4. Çizgili Etek

Çizgili Kombinler


Anvelop kesimlerin ön plana çıktığı bahar ve yaz modasında 2016 yılı bir de üstüne çizgileri ekliyor. Mini ve midi boyun popüler olacağı yeni sezonda çizgili baskılarda favoriler arasında.

5. Her Yan Çizgili

Çizgili Kombinler


Sezon ılık hava olunca ceketsiz dışarı çıkmak pek mümkün değil. Konu da çizgili desenden açılmışsa takım kıyafetler bir yerden mutlaka insanın aklına düşüyor. Özellikle ofis kombinleri için ideal olan etek ceket takımlar ayakkabı seçimleri ile feminen duruşun altını çizmeden de geçmiyor.

6. Sade Çizgiler

Çizgili Kombinler


Herkesin dolabının içerisinde bulunan çizgili desen bahar modası ile biraz daha renge kavuşuyor. Deseni biraz sakinlikle dengeleyerek sokak stilinizi şık bir hale getirebilirsiniz.

7. Altı Üstü Bir Çizgi

Çizgili Kombinler


Dikey çizgi bacak boyunu ve gövde boyunu uzatırken, yatay çizgi enine doğru genişleyen görünümünü hediye eder. Desen deyip geçmemek ve vücut yapısına göre farklı tercihler yapmak gerekiyor. Basen probleminden yakınanlar çizgili desenli pantolonlar tercih ederken dikine olmasına özen göstermesi, üst bedeni kilolu kişilerin ise yatay çizgili tişört ve bluzlardan kesinlikle uzak durması gerekiyor.

8. Sokak Modası: Çizgili Kombinler

Çizgili Kombinler

9. Sokak Modası: Çizgili Kombinler

Çizgili Kombinler