Clarks, İlkbahar – Yaz koleksiyonunda country tarzından günlük hayata, günden geceye, bahardan yaza rahatlıkla kullanabileceği modelleri barındırıyor.

2014 ilkbahar-yaz sezonuna dolgu ve platform topuklulardan babetlere, adımlarınıza maksimum rahatlık getirecek teknolojilerin yer aldığı modellerle dolu rengârenk bir koleksiyonla ‘merhaba’ diyen Clarks, sezonun iştah açıcı modellerini de belirledi.

Clarks’ın 2013 yazındaki zarif ve geleceğin modasından gelen çizgileri 2014’te güçlü ve farklı renklendirmelerle yenileniyor.

Yeni koleksiyon, sık seyahat eden çalışan kadınlardan haftasonu sahil kaçamakları yapanlara, vahşi doğanın izlerini adımlarına taşımak isteyenlerden büyük şehir gezginlerine hitap eden onlarca modelden oluşuyor. Koleksiyonda her sezon olduğu gibi bu sezon da özellikle renkleriyle ‘iştah açan’ birçok favori model öne çıkıyor.

Sezonun favori 5’lisi

Clarks Glitter Quartz
Clarks Glitter Quartz
Clarks Dunbar Racer
Clarks Dunbar Racer
Clarks Wave Glitz
Clarks Wave Glitz
Clarks Perfect Laugh
Clarks Perfect Laugh
Clarks Sateen Curtain
Clarks Sateen Curtain

Şeker gibi renkleri ve rahatlığıyla dikkat çeken Glitter Quartz ile narçiçeğinden beje, turkuazdan pembeye uzanan geniş renk seçeneği ile vazgeçilmez bir yazlık laofer olan Dunbar Racer, günlük hayatta rahatlıktan vazgeçemeyenlerin tercihi olurken; tam bir yaz modeli olan parmak arası Wave Glitz, haftasonları için ideal bir seçenek oluşturuyor. Taba rengin pembe, turkuaz ve siyahla en uyumlu halinin yansıması olan dolgu topuk Perfect Laugh da sıcak yaz aylarında adımlarınıza rahatlıkla birlikte şıklık getiriyor. Sezonun bir başka favorisi Sateen Curtain ise ofis şıklığınızın en büyük tamamlayıcısı olmaya aday…

Yıllardır vazgeçilemeyen klasikleri, sezon modasını yansıtan modelleri ve özgün tasarımların hayat bulduğu ayakkabılarıyla Clarks, yeni koleksiyonuyla yine kendini iyi hissetmek ve güzel görünmek isteyenlerin vazgeçilmez tercihi olmaya devam ediyor.