Ana Sayfa Etiketler 90’lar trendi

Etiket: 90’lar trendi


90’lardan Kalan 7 Trend

0

Kesik Üstler

Kesik Üstler
Yeniden moda olan bu parçalar daha uzun süre varlığını sürdürmeye devam edecek.

Birkenstock Terlikler

Birkenstock Terlikler
Kimileri tarafından oldukça çirkin bulunan Birkenstock terlikler, kullanıcılar tarafından rahatlığı ve kombin kolaylığı nedeniyle tercih ediliyor.

Salopet

Salopet
Geçen sene aramıza katılan salopetler bir çok kadının dolabında yerini aldı bile. Hem kısa hem de uzun modelleri bulunan bu parçalar oldukça rahat.

Yüksek Tabanlı Spor Ayakkabı

Yüksek Tabanlı Spor Ayakkabı
Alışkan olmadığınız için size çirkin gibi gözükse de rahatlıkları nedeniyle bir çok ünlü isim tarafından da oldukça tercih ediliyor. Sizde onlardan bir kaç adet edinerek günlük hayatınızda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bele Bağlama Modası

Bele Bağlama Modası
Serin havalarda üşümemek için yanınıza aldığınız ceketler başınıza bela oluyorsa size muhteşem bir önerimiz var; belinize bağlayın!90’larda sıkça rastlanan bu moda günümüzde etkisini sürdürmeye devam ediyor. Hem de size şıklık katarak.

Sırt Çantası Modası

Sırt Çantası Modası
Büyük kol çantalarından, minik el çantalarından sıkılan kadınlarımız için bir diğer iyi haber sırt çantalarının geri dönüşü!

Yüksek Bel Pantolonlar

Yüksek Bel Pantolonlar
Düşük ve normal bel pantolonların revaçta olmasının ardından şimdide dolaplarımızda yeniden yer alacak bir diğer parça da yüksek bel pantolonlar.

Bizi Takip Edin

4,032BeğenenlerBeğen
125TakipçiTakip Et
39,189TakipçiTakip Et
161TakipçiTakip Et

DKNY 2015 Resort Koleksiyonu

Koleksiyon öncelikli olarak saçakları, kürk ve peluş parçaları, transparan etekleri, dantel detayları, dökümlü pantolonları ve metalik dokularıyla dikkatleri çekiyor. DKNY 2015 resort koleksiyonunda yer alan...