Kış mevsiminde de elimizden geldiğince en iyi çıklığı yakalamaya çalışırız. Peki bunun için şöyle bir şey yapmayı düşündünüz mü? Kışın çoğunlukla tercih edilen koyu renkler yerine capcanlı pembe renk giymeyi? Hiç fark etmez, birbiriyle uyumlu olduktan sonra ceket, gömlek, kazak, pantolon, ayakkabı, çanta hepsinde toz pembe rengi tercih edebilirsiniz. Baştan ayağa aynı rengi bile giyseniz gözü tırmalamayan bir renktir ayrıca.

Bluz ve Kazak
Rengin getirdiği sıcaklık dış görünüşünüze de yansıyacaktır. Soğuk günlerde tercih ettiğimiz kazak için toz pembe renkte bir alternatif bulundurun gardırobunuzda.

Elbise
Yaz mevsiminde bu rengiz oldukça fazla görmüşsünüzdür. Peki kışın neden olmasın? Her yaşa uyabilecek bu renkte bir elbiseniz de mutlaka bulunsun.

Takım Elbise
Klasikleşmiş siyah, lacivert, gri gibi renk kalıplarının dışına çıkıp bir de toz pembe denemelisiniz.

Kürk
Kış mevsiminin vazgeçilmezlerinden olan kürk -tabi yapay olmalı- için de bu rengi gayet rahat kullanabilirsiniz.

Etek ve Pantolon
Diğerlerinde olduğu gibi uzun-kısa eteklerinizde ve pantolonlarınızda özellikle kumaş pantolonlarınızda bu renk oldukça şık duracaktır.

Ayakkabı
Klasik ayakkabılarda, stilettolarda özellikle rugan oldukça hoş olacaktır. Tabi süet veya nubuk da olabilir. Kışın da toz pembe bir bot ile şıklığınızı tamamlayabilir, çok şık kombinler oluşturabilirsiniz.

Mont, Ceket ve Trençkot
Denim bir ceket veya trençkotta bu renk nasıl durur? Gözünüzde canlandırın. Kış sezonunun vazgeçilmezi olan mont veya trençkotunuzda bu renk oldukça sıcak bir görüntü oluşturacaktır.

Şal ve Atkı
Tamamlayıcı aksesuar olarak da atkı ve şallarınızda toz pembe gayet rahat kullanılabilen bir renk. Triko bir atkıyı oldukça rahat kombinleyebilirsiniz.

Sizin için derlediğim, pembe, toz pembe renkler ile oluşturulmuş kombin önerilerine bir göz atın: