1Kesik Üstler

Kesik Üstler


Yeniden moda olan bu parçalar daha uzun süre varlığını sürdürmeye devam edecek.

2Birkenstock Terlikler

Birkenstock Terlikler


Kimileri tarafından oldukça çirkin bulunan Birkenstock terlikler, kullanıcılar tarafından rahatlığı ve kombin kolaylığı nedeniyle tercih ediliyor.

3Salopet

Salopet


Geçen sene aramıza katılan salopetler bir çok kadının dolabında yerini aldı bile. Hem kısa hem de uzun modelleri bulunan bu parçalar oldukça rahat.

4Yüksek Tabanlı Spor Ayakkabı

Yüksek Tabanlı Spor Ayakkabı


Alışkan olmadığınız için size çirkin gibi gözükse de rahatlıkları nedeniyle bir çok ünlü isim tarafından da oldukça tercih ediliyor. Sizde onlardan bir kaç adet edinerek günlük hayatınızda kullanmaya başlayabilirsiniz.

5Bele Bağlama Modası

Bele Bağlama Modası


Serin havalarda üşümemek için yanınıza aldığınız ceketler başınıza bela oluyorsa size muhteşem bir önerimiz var; belinize bağlayın!90’larda sıkça rastlanan bu moda günümüzde etkisini sürdürmeye devam ediyor. Hem de size şıklık katarak.

6Sırt Çantası Modası

Sırt Çantası Modası


Büyük kol çantalarından, minik el çantalarından sıkılan kadınlarımız için bir diğer iyi haber sırt çantalarının geri dönüşü!

7Yüksek Bel Pantolonlar

Yüksek Bel Pantolonlar


Düşük ve normal bel pantolonların revaçta olmasının ardından şimdide dolaplarımızda yeniden yer alacak bir diğer parça da yüksek bel pantolonlar.