Günümüz trendlerini ve her dönemin klasik parçalarını kullanırken ikileme düşeriz. Trend mi yoksa klasik bir şıklığa mı bürünmeliyim? İşte sizi bu ikilemden kurtarmak için son zamanların trend ve klasiklerini bir araya derledik…

Kaban & Şişme Mont

Sezonun klasiği haline gelen kabanlar yerini şişme montlara mı bırakıyor? Yeni sezonda ön plana çıkan şişme montlar klasik tarz sevenler için de içerisinde güzel tercihler barındırıyor.

Mini & Midi

Diz kapaklarınızı örtecek kadar uzun mu, yok derecesinde kısa mı ? Yıllardır etek boyları herkes için farklılıklar gösterebiliyor. Bu sene de mini-midi boy etekler gündemde.

Sivri & Yuvarlak

Ayakkabılarınızı siz nasıl tercih ediyorsunuz? Kış aylarının vazgeçilmezlerinden biri olan sivri burun bot ve çizmeler, bu sene yerlerini yuvarlak modellere bırakmaya hazırlanıyor.

Deri Ceket & Yağmurluk

Kış kapıda… yağmurlu günlerin yaklaştığı bugünlerde yağmurla başa çıkmak için deri ceket mi, yoksa yağmurluk mu tercih ediyorsunuz?

Güneş Gözlüğü & Optik Gözlük

Kış aylarında güneş gözlüğü mü olur demeyin. Kış güneşinin etkilerinden korunmak ve şık görünmek isterseniz güneş gözlükleri kullanabilir veya optik gözlük kullanarak tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

Bot & Çizme

Bilekte biten botlar kışın en çok tercih edilenlerinden. Peki ya çizmeler? Uzun çizmeler bugünlerde yavaş yavaş vitrinlerdeki yerlerine geri dönüyor.

Fötr & Kep

Kış yaklaştıkça kendimizce soğuktan korunma yöntemlerine ihtiyaç duyarız. Bu ihtiyaçlardan biri de sıcacık tutan şapkalardır. Peki sizce fötr şapkanın şıklığı mı, Kep rahatlığı mı?