Avon, yeni Perfectly Mat Ruj ile kadife pürüzsüzlüğünde mat dudaklara kavuşma imkanı sağlıyor. 20 farklı renk alternatifi sunan seri, %100 gerçek mat etkisiyle dudakları kurutmadan, tek sürüşte yoğun renk kazandırıyor.

Dudaklarınızı daha çekici ve pürüzsüz gösteren Avon Perfectly Mat Ruj, dudaklarınızda topaklanma yapmıyor ve uzun süre göz alıcı bir görünüm sağlıyor.

2016’nın çok konuşulacak trendlerinden olan mat dudaklara Perfectly Mat Ruj’un geniş renk skalasıyla kavuşmak oldukça kolay. Seri, içleri ısıtacak kırmızılardan romantik pembe ve doğal nude tonlarına kadar 20 farklı renk seçeneğiyle dudaklarınıza uzun süreli ve büyüleyici bir etki katıyor.

Mat renkli dudakların hiç bu kadar trend olmadığını belirten Avon Saç ve Makyaj Artisti Gökhan Yalçıner: “Bazen, süper pigmentli dediğimiz renk tonlarıyla öne çıkan rujlarda gün içinde soyulma ve renklerde kaybolma görüyoruz. Fakat Perfectly Mat Ruj’da bu sorunların hiç biri söz konusu değil. En önemlisi de dudakları kurutmayan kadifemsi bir dokuya sahip olması. Perfectly Mat Ruj sayesinde dudaklarınız gülüşünüzün hakkını veriyor” diyerek Perfectly Mat Ruj’un kendine güvenen kadınların vazgeçilmezi olacağının altını çiziyor.