Ana Sayfa Etiketler Seksin faydaları

Etiket: seksin faydaları


Düzenli Seksin Yeni Faydası Keşfedildi

0

Cambridge’in Anglia Ruskin Üniversitesi’nde yapılan araştırma, çiftlere yatakta daha çok vakit geçirmek için yeni bir bahane verdi.

Ekonomist Dr. Nick Drydakis, 7 bin 500 Yunan üzerinde seks hayatları ve işleri arasındaki ilişkiyi inceleyen bir araştırma yaptı.

 Araştırmacı, daha çok seks yapanların daha çok para kazandığını gözlemledi.

Dr. Drydakis, teorisinin insanların cinsel ve cinsel olmayan sevgiye ihtiyaç duygularını gösterdiğini ve bunun yokluğunda insanların yalnızlığa ve depresyona girdiğini, iş hayatlarının da bundan etkilendiğini söyledi.

Seks İlaç Gibi Geliyor!

0

1. Kilo vermenin en güzel yoludur. Vücuttaki her kasın normal kapasitesinin bir kaç katı çalışmasını sağlar ve kalori yakımını hızlandırır.

2. Sevilen eşle yaşanan yakınlık kişinin kendine güvenini arttırır. Bayan atletlere yarışmalardan önce önerilmektedir. Çünkü seks “yasal” dopingtir.

3. Seks esnasında östrojen ve diğer hormonlar daha fazla salgılanır. Bu sayede cilt esneklik kazanır ve kırışıklık karşıtı kremlerin gösterdiği etki görülür.

4.Bağışıklık sistemi cinsel ilişki sayesinde güçlenir. Çeşitli hastalıklara karşı en etkili yöntemlerden biridir. Ayrıca düzenli seksin kanser riskini de azalttığına inanılmaktadır.

5. Yatakta geçirilen romantik dakikalar sayesinde stres yakınınıza bile yaklaşmayacaktır. Salgılanan oksitosin hormonu sayesinde sakinlik ve rahatlama duygusu yaşanır. Ayrıca etkili bir antidepresandır.

6. Seks sırasında bol miktarda endorfin salgılanır. Endorfin fiziksel acıların azalması için vücudun salgıladığı doğal bir ağrı kesicidir.

7.Seks ömrü uzatma özelliğiyle de bilinir. Cinsel açıdan aktif olan kişilerin kalp krizi geçirme oranı aktif olmayanlara göre daha azdır.

Bizi Takip Edin

4,033BeğenenlerBeğen
125TakipçiTakip Et
37,446TakipçiTakip Et
161TakipçiTakip Et
2018 Oscar Ödullerinde Kim Ne Giydi

Oscar Ödül Töreninde Kim Ne Giydi?

Bu yıl 90.'sı düzenlenen Oscar ödül töreninde ünlüler yine birbirinden şık kıyafetler ile göz kamaştırdı. Sizin için derlediğimiz aşağıdaki fotoğraflarda kimin hangi marka giydiğini...