Yaz gelirken alışveriş listelerinin olmazsa olmazı BAGGU çantalar!

 

İster şehir hayatında, ister plajda! BAGGU çantalar capcanlı renkleriyle bu yaz kurtarıcınız olacak!

Hafifliği kadar sağlamlığı ile de öne çıkan BAGGU çantalar farklı boy ve modelleri ile tüm kadınların tercihi olacak gibi. Bu çantalar hem tarz hem kullanışlı. Hem renkli hem sade!

Daypack Sırt Çantası rahatlıkla her eşyanızı sığdırabileceğiniz boyutta olmasının yanı sıra katlayıp cebinize koyabileceğiniz kadar rahat ve özgür! Yazın plajda kullabilir ya da şehirde tarzınızı ve ruh halinizi yansıtabilirsiniz.

Standart Baggu modelleri alışveriş sırasında plastik poşetlere son vermek isteyenlerin tercihi. Mini cüzdan boyutu sayesinde çantanıza atıp rahatlıkla unutabileceğiniz bu çantalar, bol alışverişli günlerinizin de rahatlatıcısı olacak!

Baggu’ları uygun fiyatları ve kalite belgeleri ile biacayip.com, enmoda.com ve Panel Kırtasiye’lerde bulabilirsiniz…

Baggu az yer kaplayan ama bir yandan içine dünyaları sığdıran bir çantadır. Doğa dostu olmasıyla birlikte en favori çantadır. Baggu çantalar geri dönüşülmüş pamuk ve dayanıklı kanvas gibi malzemeler ile üretilmiştir. Baggu‘yu ister plajda, ister günlük hayatınızda isterseniz de iş ortamında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle seyahatlerinizde tercih edebilceğiniz Baggu çanta modeline her türlü eşyanızı sığdırabilirsiniz. En beğenilen Baggunun modellerinden birisi Drawstring Purse. En çok tercih edilen rengi ise nude yani ten rengi. Bahar ve yaz ayları için sizin ve çevrenizdekilerin en beğenisini alacak.

Drawstring Purse
Drawstring Purse

Sade bir model istiyorsanız Basic Tote denilen Baggunun modellerinden kullanabilirsiniz. Çarpıcı renk ve seçenekleri ile favorilerin arasında.

Basic Tote
Basic Tote

Bununla birlikte günlük yaşamınız için bir model istiyorsanız Baggunun modellerinden All Duck modelini kullanabilirsiniz. Hem omuzunuzda taşıyabilceğiniz hem de elinizde rahatlıkla taşıyabileceğiniz bir modeldir. Sade bir görünümüzün varsa bu çanta ile bir anda canlanacaksınız.

Baggu All Duck
Baggu All Duck

Hamile bayanlar için oldukça kullanışlı olan Weekend Bag modeli tam size göre. Bezler, mamalar, biberonlar, battaniye gibi eşyaları bu çantada rahatlıkla ve şıklıkla taşıyacaksınız. Baggu modellerini dayanıklı bir şekilde istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bir kere alıp, farklı renk ve modellerle kendi koleksiyonunuzu oluşturabilirsiniz.

Weekend Bag
Weekend Bag

Baggu sırt çantaları da mevcut. İster spora giderken isterseniz de okula giderken rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sırt çanta modelleri farklı renkleri ile ilgi çekiyor. Baggu çantalar Amerika ve Avrupa da poşet kullanımı azaltmak için çok yaygın olarak kullanılıyor. Baggu çantalar ile çevreye duyarlılığı önde gitmekte. Bu çantalar sayesinde artık alışverişte poşetlerinizi hem daha rahat taşıyacak hemde plastik poşet kullanmayıp çevreye duyarlılığınızı koruyacaksınız.