Birdman, The Help ve The Amazing Spiderman filmlerinden tanıdığımız güzel oyuncu Emma Stone oyunculuğa genç yaşta başladı. 2006 yılında ilk kez Hollywood etkinliklerinde görünmeye başlayan Emma Stone onu görmeye alışık olduğumuz kızıl silüetinin aksine kaküllü, kahve saçları sahipti.

2008 yılında Emma Stone MTV Movie Awards kırmızı halısında meşhur turuncuya kaçan kızıl saçlarıyla kendini gösterdi. Stone’un küpelerine uyumlu altın saç tokası da güzelliği kadar göz alıcıydı.

Yine 2008 yılında Emma Stone kızılın diğer tonlarına da şans vermişti. Genç aktris kızıl bakır saçlarını kırmızı rujla tamamlayarak yeşil gözlerini ortaya çıkardı.

2010 yılında Emma Stone sarışın olarak radikal güzellik değişimlerinden korkmadığını kanıtlamıştı. Stone yine de yeni saç rengi ve kaküllerini etkileyici smokey göz makyajıyla gölgede bırakıyordu.

2011 Oscar Ödül Töreni’nde Emma Stone yepyeni bir yüz olarak karşımıza çıktı. Bronz teni, platin saçları ve mercan elbisesiyle kırmızı halının en dikkat çeken güzellik anlarından birine imza attı.

2011 yılının Haziran ayında ise Emma yine kızıl oluyor. Emma Stone’un saç rengi borsa gibi hızlı değişiyor, beklemedik ve takip etmesi zor!

2012 yılında Emma Stone değişimlerine bir süre ara vermiş gibi görünüyordu. Oscar Ödül Töreni’nde kırmızı halının sıkılmadığımız klişesi kırmızı elbisesini sade bir makyaj ve klasik bir topuzla tamamlıyor.

Tam değişimlere ara vermek derken 2012 yılında Emma Stone 2010 yılındaki kaküllü, sarışın haline geri dönüyor. Sempatik oyuncunun Bridget Bardot etkisindeki gözleri de dikkatlerden kaçmayan güzellik detayı.

2013 senesinde The Croods prömiyerinde Emma Stone unutulmaz bir kırmızı halı güzelliğine bir kez daha imza atıyor. Güzel oyuncu, pembe rujuyla gerçek boyutlarda Barbie’yi anımsatıyordu.

2014 yılında, The Amazing Spider-Man 2’nin Londra galasında Emma Stone’u bakır kızıl saçlarıyla görüyoruz. Stone’un özenli dalgaları ve kırmızı ruju kırmızı halı klasiği Hollywood ihtişamını gözler önüne seriyor.

Yine aynı sene Ağustos ayında Birdman’in Venedik Film Festivali’ndeki gösterimde Emma Stone kısa saçlarıyla karşımıza çıkıyor. Asimetrik, perçemli bob kesimi kesinlikle güzel oyuncuya en çok yakışan saç modellerinden biri.

2015 yılında Emma Stone kırmızı halı iddiasını ikiye katlıyor. Başarılı aktris maskülen takımı ve feminen kırmızı rujuyla zıtlıklar içinde eşsiz bir harmoni yaratıyor.

Woody Allen’ın son ilham perisi olduğu Irrational Man filminin Cannes gösteriminde Emma Stone siyah dantelli elbisesi ve yan topuzuyla içindeki fransız matmazeli kırmızı halıya taşıyor. Soğan kabuğu rengine dönen saçları ve pastel tonlardaki hafif makyajı da beyaz teninde parlıyordu.

Ve bu hafta gerçekleşen 2016 MET Galası’nda Emma Stone bronz teni, koyu kestane saçları ve gri göz makyajıyla bambaşka bir yüze büründü.

2017 senesinin başında kızıl saçlarına geri dönüş yapan Emma Stone, 74. Golden Globe Awards’ta dağınık topuzuyla dikkat çekti.

2017 Oscar’larında ise Emma Stone, retro dalgaları ve vişne çürüğü dudaklarıyla romantik bir ruha büründü.

Kızıl ve sarışın saç renkleri arasında sıkça gidip gelen Emma, Mayıs ayında doğal saç rengine geri dönüş yaptı.

Güzellik sınırlarını her daim zorlayan, değişken oyuncunun diğer güzellik değişimlerini heyecanla bekliyoruz.