Bu kış sezonunda pantolonlarda farklı kesimler, farklı renkler ve tarzlar yükselişte. Sizin için derlediğimiz pantolon modellerine bir göz atın ve trendin gerisinde kalmayın.

1Leopar Desenli Pantolon

Bu Kışın Pantolon Trendleri Neler

Leopar ve yılan desenli pantolonlar artık sıradanlaştı. Günlük yaşamınızda rahatça giyebileceğiniz hale geldiler. Son zamanlarda da leopar ve yılan desenli pantolonlar oldukça tercih ediliyor.

2Kamuflaj Desenli Pantolon

Bu Kışın Pantolon Trendleri Neler

Haftasonu dışarı çıktığınızda, sneaker veya postal ile rahatça kombinleyebileceğiniz, rahat edeceğiniz kamuflaj desenli bir pantolon hoş olmaz mıydı? Kış sezonunda bol veya dar kesim fark etmez, en az bir tane kamuflaj desenli pantolon edinmelisiniz.

3Sigaret Pantolon

Bu Kışın Pantolon Trendleri Neler

Siyah renkten sıkıldıysanız, onlarca renk seçeneği bulunan sigaret pantolonları deneyebilir, iş hayatınızda bir kademe daha şık görünebilirsiniz.

4Paperbag Pantolon


Bol kesim ve yüksek belin bir arada bulunduğu paperbag pantolonlar da sizi oldukça rahat ettirecek ve dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayacaktır.

5Suni Deri Pantolon


Deri pantolon giyme planınız varsa, öncelikle vücudunuzda nasıl duracağını bir düşünün. Vücudunuza tam oturan deri bir pantolon daha şık duracaktır. Bu modelde bol kesim pek tercih edilmiyor, nedeni de malum. Göze hoş görünmeyebilir. Akşam dışarı çıkarken birçok kıyafetle kombinleyebileceğiniz suni deri bir pantolon mutlaka edinin.

6Bol Paça Pantolon


Paperbag modelinden biraz daha farklı olarak, beli daha düzdür ve belden aşağı doğru genişler. Yine bu modeli rahatlığı nedeniyle tercih edebilirsiniz. Gardırobunuzda bol paça bir pantolon mutlaka bulunsun. Kumaş veya jean. Tercih sizin.