Desa, 1970’li yıllardan beri sürdürdüğü estetik ve kaliteli koleksiyonlardan oluşan marka imajına, genç, yenilikçi, cesur ve dinamik bir tat katmayı hedefleyerek tasarımcı Tuğba Ergin ile işbirliğine imza attı.

Farklı olmayı seven, şehirli, modern, lüksü yaşamayı seven kadınlar için tasarlanan ve 15 parçadan oluşan Tuba Ergin for Desa kapsül koleksiyonu, deri ve deri kombinli ürünlerle stil sahibi kadınların tarzına özgür bir yorum katıyor. Doğada bulunan ham ve işlenmemiş materyallerin güzelliğinin vurgulandığı koleksiyonda, ham bakır, taş ve toprağın katmerleri ile ahşap dokular koleksiyonun görünüme yön veriyor.

Genel olarak doğal bir renk paletinin hakim olduğu koleksiyonda haki, bej, toprak, kirli sari tonlarının yani sıra ekru, gri, siyah tonları göze çarpıyor. Kontrast parlak ham bakır ve koyu nikel metal alaşımların mükemmel bir uyum içerisinde harmanlandığı Tuba Ergin for Desa koleksiyonunda, ipek gömleklerden keten trençkotlara ve incecik trikolara kadar her üründe deri detaylar göze çarpıyor.

Tuba Ergin for Desa koleksiyonu, Akasya, Göztepe, Abdi İpekçi, İstinyepark, Agora Desa Collection mağazaları ile İngiltere’de Covent Garden ve Hampstead Desa mağazalarında satışa sunuluyor.