Ana Sayfa Etiketler Renklerin anlamı

Etiket: renklerin anlamı


Giydiğiniz Renkler Ne Anlama Geliyor?

0

Özgüveninizi dışarı vurmak için kırmızı


Parlak, iddialı, güçlü kırmızı sezonun favori rengi. Güçlü, enerjik ve tutkulu bir imaj yaratmak istediğinizde kırmızı bir elbise harika bir tercih.

Daha mutlu hissetmek için kadife çiçeği sarısı


Yapılan araştırmalara göre bu renk tansiyonu ve nabzı yükseltiyor, mutluluk veriyor. Oldukça optimist bir renk olan sarı ayrıca sıcaklık ve umudun rengi. Mutlu olmaya ihtiyacınız varsa sarı bir kazağa güvenebilirsiniz.

Zengin görünmek için zümrüt yeşili


70’lerin renkleri ve desenleri bu sonbaharın favorileri arasında. Zümrüt yeşili de bu renklerden bir tanesi. Zümrüt yeşili ayrıca refahı da simgeliyor. Bu sonbaharda zengin bir imaj yaratmak istiyorsanız zümrüt yeşili bir blazer tam aradığınız şey olabilir.

Cana yakın görünmek için toz pembe


2000’li yılların meşhur pembesinin modası hala geçmiş değil. Bir zamanlar fazla “kız gibi” adledilse de bütün renkler gibi doğru tonu ve kombini bulursanız pembe de oldukça kullanışlı. Bununla birlikte pembenin yoğunluğu samimiyet hissi yaratıyor.

Daha sakin hissetmek için pudra mavi


Mavinin gökyüzü ve suyu temsil ettiğini herkes bilir. Bu yüzden mavinin dinginlik vermesi şaşırtıcı değil. Fakat mavinin ayrıca güven hissi verdiğini biliyor muydunuz? İş görüşmesine giderken veya zorlu bir müşteriyi ikna etmeniz gerektiğinde mavi mükemmel bir tercih.

Bizi Takip Edin

4,082BeğenenlerBeğen
125TakipçiTakip Et
37,007TakipçiTakip Et
161TakipçiTakip Et
Seks arkadaşı sevgiliden iyi mi

Seks Arkadaşı Sevgiliden İyi mi?

Pek kolay itiraf edilen bir durum değil bizim ülkemizde ama inanın biz Türkler bu statüde bir ilişkiye gayet açığız ve pek çok kişi hayatında...