Ana Sayfa Etiketler Giyim önerileri

Etiket: giyim önerileri


Minyon Kadınlar İçin 5 Giyim Önerisi

0

Minyon bir kadınsanız pek çok yönden avantajınız var demektir. Ama konu moda ve güzelliğe gelince boy açısından bazı farklı yöntemler denemeniz gerekebilir. Minyon bir kadınsanız bu önerilere bir göz atın.

Yüksek Bel

Minyon Kadınlar Nasıl Giyinmeli
Minyon bir kadınsanız veya boyunuzun kısa olduğunu düşünüyorsanız, mevsim, sezon ayırt etmeksizin her zaman yüksek bel pantolon tercih etmelisiniz. Bu yıl pvc pantolonların trend olduğunu göz önünde bulundurun ve bu model pantolon edinmeye çalışın.

Sivri Burun Bot

Minyon Kadınlar Nasıl Giyinmeli
Bilekte biten şık bir sivri burun bot, mini etek ve hoş bir kazak ile harika bir görünüm elde edebilirsiniz. Botlar dikkatleri aşağıya çekecektir. Mini etek ise boyunuzun daha uzun görünmesini sağlayacaktır.

Kemer

Minyon Kadınlar Nasıl Giyinmeli
Kemer her zaman boyu uzun gösteren aksesuarlardan birisidir. Özellikle kalın kemerler. Blazer bir ceket üzerine şık bir kemer takarak hem trendi yakalamış olacaksınız hem de boyunuzu daha uzun gösterebileceksiniz.

Kot Pantolon

Minyon Kadınlar Nasıl Giyinmeli
Bu yılın trendleri arasında bilekten kesilmiş kot pantolonlar yer almakta. Yaz mevsiminin yaklaştığını da düşünürsek en az bir tane bu model pantolon edinmelisiniz. Yüksek bel ve üzerinize oturan, bilekten kesilmiş bir kot pantolon sizi daha uzun gösterecektir.

Kıyafet Kesimi

Minyon Kadınlar Nasıl Giyinmeli
Bedeninize göre çok bol veya çok dar giyinmek pek hoş görünmeyecektir. Özellikle minyonsanız. Bu boy meselesi değildir aslında. Kıyafetin kesimi her zaman en önemli unsurlardan birisidir. Ama minyon olunca bu konu daha fazla önem kazanır. Giydiğiniz kıyafetin, elbisenin üzerinize iyi oturması her zaman önceliğiniz olsun.

Kısa Boylu Kadınları Uzun Gösterecek İpuçları

0

Dar ve Kısa Kot Pantolon

Kısa Boylu Kadınları Uzun Gösterecek İpuçları
Bileğinizi çok az da olsa gösteren, dar bir kot pantolon giyin. Yüksek bel olması daha iyi bir tercih olacaktır. Görünen küçük bilek kısmı bile uzun görünmeniz için yeterli olabilir.

Yüksek bel kot pantolon, deri pantolon. Hiç farketmez. Belinizin inceliğine dikkatleri topladığınız sürece bacaklarınızı uzun göstermeniz mümkün.

Sivri Burunlu Ayakkabı veya Kısa Bot

Kısa Boylu Kadınları Uzun Gösterecek İpuçları
Yine dikkatleri çekecek başka bir yöntem de sivri burunlu ayakkabılar veya kısa botlar giymek. Bunları da mini elbiselerinizle birlikte giyerek bacaklarınızı uzun gösterebilirsiniz.

Eğer Uzun Topuklu Giyemiyorsanız, Kısa Topuklular

Kısa Boylu Kadınları Uzun Gösterecek İpuçları
Sizin için zor olmuyorsa tabii ki uzun topuklu giyebilirsiniz uzun görünmek için. Ama giyemiyorsanız son yıllarda yükselişte olan kısa topuklu ayakkabılar veya botlar tercih edebilirsiniz. Normalden biraz daha uzun görünmeniz için oldukça etkili olacaktır.

Renk Tercihi Kısıtlı İse Siyah Giyin

Kısa Boylu Kadınları Uzun Gösterecek İpuçları
Sadece alt veya sadece üstten bahsetmiyoruz. Baştan ayağa siyah giyin. Ayakkabı dahil. Bu sayede göz yanılması misali, daha uzun görünmeniz mümkün olacak.

Uzun Bir Paltonuz Olsun

Kısa Boylu Kadınları Uzun Gösterecek İpuçları
Neredeyse yere kadar uzanan bir palto, pardesü veya trençkot sizi gayet uzun gösterebilir. İçerisine giyeceğiniz şeyleri çok fazla düşünmenize bile gerek kalmayacaktır. Basit bir kombin üzerine giyeceğiniz uzun paltonuz sizi olduğunuzdan daha uzun göstermek için yeterli olacaktır.

Kemer Kullanmaya Özen Gösterin

Kısa Boylu Kadınları Uzun Gösterecek İpuçları
Bacaklarınızı uzun gösterme yöntemlerinden birisi, dikkatleri belinize çekmektir. Bunu da kemer kullanarak yapabilirsiniz. Bol bir ceket veya bol bir elbisenin bel kısmına bir kemer takarak şık bir görünüm elde edersiniz ve sizi uzun gösterir.

Bizi Takip Edin

4,032BeğenenlerBeğen
125TakipçiTakip Et
39,534TakipçiTakip Et
161TakipçiTakip Et

Ray-Ban Son Koleksiyonununu Kutladı

Ray-Ban, New York'ta gerçekleşen DISTRICT 1937 adlı özel etkinliği ile, yenilikçi malzemelerden oluşan son koleksiyonunun piyasaya sürülmesini kutladı. İkonik Garment District'teki bir fabrikanın eşsiz...