Ana Sayfa Etiketler 2016 Trendi

Etiket: 2016 Trendi


2016 Yılının 10 Güzellik Trendi!

0

Kalın Kaşlar

2016 Yılının 10 Güzellik Trendi
Son 10 yılın en gözde trendi yerini artık iyice sağlamlaştırdı. Bir daha ince kaşlı olur muyuz bilinmez ama kaşlar, taranmamış ve en doğal döneminde.

Gençlik Aşısı

2016 Yılının 10 Güzellik Trendi
Uçuk pembeden şeftaliye uzanan pastel tonlar daha genç ten makyajının ana fikrini oluşturuyor. Tazeleyici ve ışıltılı bir etki için allık ve highlighter’ları birlikte kullanılabilirsiniz.

Sıkı Örgü

2016 Yılının 10 Güzellik Trendi
Çocukluk çağımızın saç stillerine geri dönüş başladı. Çift veya tekli ensede sıkıca örülmüş saç örgüleri, dağınık saçlarda kullanılmış ince örgüler 2016 defilelerinde saç artistlerinin tercihlerindendi.

Minimalist Etki

2016 Yılının 10 Güzellik Trendi
Minimalizm güzellik trendlerinde kendini hisettiriyor. Saç ve makyaj unutulmuş kadar daha doğal. Gözlerde ya sadece far, ya da sadece eyeliner etkisi var. Yani asla birlikte değiller.

Mat Dudaklar

2016 Yılının 10 Güzellik Trendi
New York’tan Milano’ya makyaj artistlerinin 2016 podyumlarında tercihi, daha vamp bir görünüm için %100 mat dudaklardan yana oldu. Koyu kırmızı renk ise bu seçimin destekçisi.

Bebek Saçları

2016 Yılının 10 Güzellik Trendi
Risk almaya değer! Kusurlu görüneni, kusursuz hale getirmek ya da diğer bir deyişle çağa ayak uydurmak. Şarkıcı FKA twigs’in stil imzası çocuksu ve tatlı bebek saçları, Prada podyumda en asi haliyle karşımızdaydı.

Yarım Makyaj

2016 Yılının 10 Güzellik Trendi
Yarım bırakılan makyajlar, örümcek kirpik etkisindeki manga gözler fütüristik makyajın habercisi. Nasıl mı? Eyeliner gözlerin belli bölümüne çekiliyor, far sadece göz pınarında ve ruj sadece dudak ortasında.

Flaş Flaş!

2016 Yılının 10 Güzellik Trendi
Gözlere uygulanan ışıltı, neon ve artistik desenler 2016 defilelerinden çıkan en sıcak trend olarak karşımızda. Flaş etkisindeki çarpıcı gözler, güzellik dengelerinin yeni belirleyicisi.

Salık At Kuyruğu

2016 Yılının 10 Güzellik Trendi
Chanel ve Dior defilelerinde gördüğümüz ensede salık bir şekilde toplanmış at kuyrukları, yıllar geçse de her sezonun favori saç stillerinden.

Tatlı Pastel

2016 Yılının 10 Güzellik Trendi
Gelecek sezon solgun pembe, gökyüzü mavisi, limon yeşili ve mandalina turuncusu romantik görünümlerin gözlerde vazgeçilmez yeni ışıltısına dönüşüyor.

Vazgeçilmeyen Fırfır Trendi!

0

70’ler modasının değişmez detaylarından olan fırfırlar, 2016 ilkbahar-yaz sezonunun da en önemli trendleri arasında yer alıyor. Fırfırlarla yakalanılan bohem tarzın dışında, bu süslü detaylarla latin ve romantik stiller de en etkili biçimde yansıtılabiliyor. Kıyafete getirdiği hareketlilik sayesinde daha feminen görünmek de mümkün, sevimli bir kıza dönüşmek de. 2016 ilkbahar-yaz sezonuna ait defilelerde oldukça fazla rastladığımız fırfırlar, yaz modasını ele geçirmiş durumda. Bununla da kalmayıp, önümüzdeki kış sezonu için de fırfırların tüm hızıyla popüleritesine devam edeceğini şimdiden söylemek mümkün.

Bizi Takip Edin

4,032BeğenenlerBeğen
125TakipçiTakip Et
39,611TakipçiTakip Et
161TakipçiTakip Et
Cilt sağlığı için bal

Cilt Sağlığı İçin Bal!

Balın en önemli özelliklerinden birinin suyu tutucu ve muhafaza edici özelliğinin olması olduğunu belirten Medical Park Ordu Hastanesi Dermatoloji Uzmanı Dr. Özlem Karadağ Köse;...