Ana Sayfa Boss

Boss

Boss Spring 2018 Ready-to-Wear

0

Boss 2018 ilkbahar koleksiyonu tanıtım görselleri paylaşıldı. Koleksiyonu Boss kreatif direktörü Jason Wu hazırladı. Çekimlerde Amerikalı model Vanessa Moody kamera karşısına geçmiş. Koleksiyon baktığımızda klasik diyebileceğimiz Boss çizgilerinin hakim olduğunu görebiliyoruz. Sade ve klasik kesimler. Patchwork görünümlü modellerde (3) tercih edilen renkler oldukça uyumlu ki siyah, beyaz ve sarı malum her şekilde birbirine uyan renklerdir. Bu model en beğendiklerimden birisi diyebilirim. Bu elbiseden sonraki fotoğrafta gördüğümüz -aynı renklerin kullanıldığı- oldukça hoş trikonun altına kombin edilen altı adet aksesuar düğmeli eteğin de çok şık durduğunu söyleyebiliriz. Koleksiyonun bu bölümünde bol paça pantolonlar bulunmakta ayrıca. En çok hoşuma giden modellerden birisi de kırmızı üzerine siyah yatay çizgili triko ve kırmızı pantolon kombini oldu. Manşetleri açık trikonun yakasında da büyük bir ihtimalle aksesuar olan üç adet düğme bulunmakta. Küçük detaylar ama göze çok güzel görünüyor. Jason Wu’nun az ve şık modellerle şık bir koleksiyon ortaya çıkardığını söyleyebiliriz.

Boss Fall 2016 Ready-to-Wear

0

Boss Fall 2016 Ready-to-Wear koleksiyonu klasik tarzı ve şık kesimleri ile dikkat çekiyor. Koleksiyon ağırlıklı olarak siyah renklerden oluşuyor ve açılış siyah modeller ile yapılmış. Siyah haricinde haki, turuncu, bej ve beyaz renkli modeller de koleksiyonda mevcut. Koleksiyon klasik Hugo Boss şıklığını yansıtıyor. Floral desenli siyah modeller gayet hoş görünüyor. Günlük kullanım için uygun olan büyük çanta modelleri aksesuar olarak tercih edilmiş. Bununla birlikte koleksiyonun günlük kullanım için ideal olduğunu da söyleyebiliriz.

Bizi Takip Edin

4,259BeğenenlerBeğen
136TakipçiTakip Et
25,867TakipçiTakip Et
166TakipçiTakip Et
Aşırı güneş yaşlandırıyor

Aşırı Güneş Yaşlandırıyor

Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi, Adana Uygulama ve Araştırma Merkezi, Seyhan Hastanesi, Dermatoloji bölümünden Doç. Dr. Murat Durdu, hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde seyrettiği şu...