Ana Sayfa BCBG Max Azria

BCBG Max Azria

BCBG Max Azria 2015 İlkbahar Koleksiyonu

0

BCBG Max Azria 2015 bahar koleksiyonu açık renklerden oluşuyor. Beyaz, pudra, krem ağırlıklı renkler içeren koleksiyonda tek parça, bol etekli ve asimetrik kesimli yırtmaçlı modeller dikkat çekiyor. Sadelik ve şıklık bir arada. Yine; hemen hemen her sezon karşımıza çıkan, vazgeçilmez floral desenler BCBG Max Azria koleksiyonunda yer alıyor. Çoğu modelde kullanılan fiyonklu kemerler ise şık bir ayrıntı olmuş. BCBG Max Azria 2015 bahar koleksiyonunda yer alan modelleri aşağıda görebilirsiniz:

BCBG Max Azria 2015 Resort Koleksiyonu

0

BCBG Max Azria 2014 Sonbahar Koleksiyonu

0

BCBG Max Azria’nın 25. yıldönümü gösterisi geçmişe yönelik olmasa da, tasarımcılar Max ve Lubov Azria yıllar boyu imzalarını attıkları tasarımları tekrar görme fırsatını elde ettiler. BCBG Max Azria 2014 sonbahar koleksiyonunda bulunan modellerde, renk blokları, esimetrik etek boyları, karışık materyaller ağır basıyor. Uzun ve rahat kalıplı modeller vurgulanmış.

Koleksiyonda tilki, rakun, tavşan görünümlü kürkler ile elleri ısıtmak için de kullanılabilen yine kürk detaylı el çantaları bulunuyor. BCBG Max Azria 2014 sonbahar koleksiyonunu aşağıda görebilirsiniz.

Bizi Takip Edin

4,256BeğenenlerBeğen
136TakipçiTakip Et
25,973TakipçiTakip Et
166TakipçiTakip Et

Burcu Esmersoy’dan Beymen Club’a Özel

Beymen Club'un kampanya yüzü Burcu Esmersoy, yaz sezonun favori ürünlerinden oluşan kapsül koleksiyonuyla yaz ayları için renkli alternatifler yarattı. Beymen Club tasarım ekibi ve...