Ana Sayfa Etiketler Trending nail polish

Etiket: trending nail polish


İşte Bu Sezonun Trend Oje Renkleri

0

Birçok kadının vazgeçilmezleri arasında olan oje, sürekli üretilen yeni renkleri ve yeni stilleri ile trendler arasındaki yerini koruyor. Peki bu sezon hangi renkler öne çıkıyor?

Matcha Yeşili Oje

matcha green nail polish

Hem yaz, hem kış mevsiminde kullanılabilen bu sakin yeşil tonu gerek kıyafet gerek aksesuarlar ile kolayca uyum sağlayacaktır.

Fildişi Rengi Oje

ivory nail polish

Beyaz ile bej arasındaki bu renk ile beyaz ve tonlarındaki kıyafetlerinizi kombinleyebilirsiniz. Birden fazla kat sürülerek daha şık görünümler elde edebilirsiniz.

Kiremit Rengi Oje

Brick Color Nail Polish

Hafif kahverengi katılmış gibi görünen bu kırmızı ton ile adeta sonbaharı tırnaklarınızda canlandırabilirsiniz.

Gri Tonlar

grey nail polish

Açık griden başlayarak koyu griye kadar oldukça geniş renk seçeneği bulunan bu tonlar, sonbaharda tercih edebileceğiniz çok koyu olmayan kıyafetler ve aksesuarlar ile gayet hoş görünecektir.

Kestane Rengi

chesnut nail polish

Tam olarak kahverengi denilemeyecek bu ton kırmızı ile kahverengi arasında bir yerdedir. Kiremit rengi gibi oldukça dikkat çekici bir şekilde kullanılabilir.

Bizi Takip Edin

4,032BeğenenlerBeğen
125TakipçiTakip Et
39,612TakipçiTakip Et
161TakipçiTakip Et

Herry ile Feminen Şıklık

Herry'nin, ilkbahar yaz koleksiyonunda çiçek desenlerinin ve motiflerinin hakimiyetini görüyoruz. Rahat ve şık bir görünüm yaratan çiçekli elbiseler, dökümlü ve transparan çiçek motifli üstler...