Ana Sayfa Etiketler Moda

Etiket: moda


Uyumlu Giyinmenin 5 Kuralı

0

Birbiriyle uyumlu parçaları kombinlemek yıllardır modanın uzak durulması gerekenler listesinin başında duruyordu!

Fakat geçtiğimiz sezon cesur tasarımcıların ve stil ikonlarının öncülüğünde uyumlu kombinler sokak modasının üst basamaklarına yükseldi.

2014 sonbahar koleksiyonlarında sıkça rastladığımız uyumlu kombinler özellikle Gucci ve Ralph Lauren defilelerinde ön plana çıktı.

Sizler için uyumlu giyinme trendinin püf noktalarını araştırdık.

İşte uyumlu giyinmenin 5 kritik stil noktası…..

2015 İlkbahar Trendi!

0

Podyumlarda gördüğümüz trendler önce ulaşılabilir hazır giyim markalarının koleksiyonlarına, daha sonra da sokak modasına yansıyor.

Şimdiden ilkbahara hazırlık yapmak, stilinizi belirlemek istiyorsanız New York moda haftasının podyumlarında belirlenen trendleri mutlaka incelemelisiniz.

Trendler için ne derler bilirsiniz… Eğer 3 tasarımcı aynı detayı kullanmışsa o bir “trend”dir.

İşte 2015 Bahar New York Moda Haftası podyumundan trend radarımıza takılan detyalar!

Öğrenmemiz Gereken Sokak Modası Dersleri

0

Moda sürekli olarak değişip gelişse de, sizler için derlediğimiz bu kuralları takip etmek sokak modaısnda her zaman popüler bir stile sahip olmaya yardımcı olacaktır.

Bir moda ikonu gibi görünmek için tüm dolabınızı tasarım parçalarıyla doldurmanıza gerek yok!

İşte giyimine dikkat eden her kadının mutlaka bilmesi gereken 7 moda dersi…

Kadınların yaptığı en kötü 10 moda hatası!

0

Bir kadının yapabileceği en kötü moda hataları diğer moda listelerinden biraz daha uzun olabilir çünkü şık olmayı amaçlıyorsanız, asla hata yapmamalısınız!

Bu listeyi incelerken hafızanızı canlandırabilir ve geçmişte gördüğünüz insanları ya da kendinizi düşünebilirsiniz. Hatta bazen eskiden yapmış olduğunuz hatalara gülmeniz de mümkün.

Birçok kişinin düştüğü bu moda tuzakları hakkında kendinizi kötü hissetmek yerine bardağın dolu tarafına bakmaya çalışın. Şİmdi bu hataları fark ettiğinize göre onları tekrarlamanız için bir sebep yok.

İşte 10 en kötü moda hatası!

Moda Nedir, Ne Demektir?

0

Moda Nedir, Ne Demektir, Modanın Tarihçesi

Moda, özellikle giyim, ayakkabı, aksesuar, makyaj konularında popüler stil ya da uygulama için kullanılan bir terimdir. Moda, kelime anlamıyla toplumun tüketim trendleri belirleyen tüketim anlayışı olarak tanımlanmaktadır. Moda bununla beraber, İtalyanca’da değişiklik gereksinimi veya süslenme özentisiyle toplum yaşamına giren geçici yenilik olarak geçmektedir. Modanın bir diğer anlamı da, belirli bir süre etkin olan toplumsal beğeni, bir şeye karşı gösterilen aşırı düşkünlüktür. Latince “modo” kelimesinden gelir “hemen şimdi” anlamı taşır.

Bizi Takip Edin

4,032BeğenenlerBeğen
125TakipçiTakip Et
39,534TakipçiTakip Et
161TakipçiTakip Et

Kışın Mutlaka Tüketmeniz Gereken Bitki Çayları

Doğamızda bulunan bitkilerin hemen hemen hepsi şifa dağıtıyor. Ancak birazdan vereceğimiz bitki çaylarının muhakkak tüketilmesi gerekiyor.Kuşburnu çayıC vitamini zengini olan kuşburnunu alternatif tıp...