Ana Sayfa Etiketler Flar bağlama şekilleri

Etiket: flar bağlama şekilleri


Fular Bağlama Şekilleri

0

Fular bağlama yöntemleri nelerdir? Bir fuları çeşitli yöntemlerle kullanılabilir mi? İşte yanıtlar…

Fular Bağlama Şekilleri

Günümüzde şıklığınızın bir diğer tamamlayıcısı olan aksesuarlardan biri de fulardır. Yaz-kış farketmeksizin birbirinden farklı kullanım yöntemleriyle ister sade bir görünüm elde edebilir isterseniz şıklığınıza şıklık katabilecek aksesuar kategorisindedir.

Fular Bağlama Şekilleri

İlk olarak fuları boynunuza bağlayarak kalın veya ince farketmeksizin feminen, maskülen bir tarz elde edebilirsiniz.

Fular Bağlama Şekilleri

Bir diğeri ise farklı bir görünüm elde etmek tarzınıza tarz katmak istiyorsanız, fularınızı ensenizden baş unucuna gelecek şekilde bağlayabilirsiniz.

Fular Bağlama Şekilleri

Son dönemlerde oldukça trend olan bir diğer tarz ise fuları kemer işlevini görecek şekilde kullanabilirsiniz. Giyiminize farklı bir görüntü katacaktır.

Fular Bağlama Şekilleri

Fular bağlamanın bir diğer kullanımı ise çantanıza bağlamak. İsterseniz klasik zincirli bir çantanızın zincirine isterseniz büyük boy çantalarınız kulpuna sarkıtarak çantalarınızı hareketlendirin.

Fular Bağlama Şekilleri

Farklı bir tarz elde edebilmek için bir diğer fular bağlama tekniği ise el bileklerinize hatta ayak bileklerinize bağlayabilirsiniz. El ve ayak bileklerinize fularınızı bağlayarak sıra dışı tarz bir görünüm elde edebilirsiniz.

Fular Bağlama Şekilleri

Bu teknik genellikle yaz mevsimlerinde açık kıyafetler de kullanımı daha rahat olmaktadır.

Bizi Takip Edin

4,032BeğenenlerBeğen
125TakipçiTakip Et
39,537TakipçiTakip Et
161TakipçiTakip Et
Belinizi ince gösteren kombinler

Belinizi İnce Gösteren Kombinler

Belinizi İnce Gösteren KombinlerDüzenli egzersiz yapmak ve sağlıklı beslenmek vücudunuzun güzel gözükmesi için yapılması gerekenlerin başında geliyor. Güzelliği arttırmada bir diğer etkili yöntem de...