Ana Sayfa Etiketler Kaş makyajı

Etiket: Kaş makyajı


Kaş makyajında en doğal görünüm nasıl yakalanır?

0

Ralph Lauren’in defilesinde görev alan Makyaj Artisti Tom Pecheux, modellerin kaşlarını, kaş kitleriyle doldurmak yerine maskara kullanmayı tercih etti.

Kaşlar için kahverengi göz maskarası kullanan Tom Pecheux, “ Kaş pudrası ya da kaş kalemi kullandığımızda fazlasıyla yapay durabiliyor. Bunun sebebi, aslında deriyi de boyuyor olmamız. Maskarayla sadece kaşları boyamış oluyoruz. Böylelikle, daha doğal, 3-D bir görünüm yakalayabiliyoruz.” diyor.

Rodarte defilesinde dramatik bir görünüm yaratmayı amaçlayan Makyaj Artisti James Kaliardos ise, modellerin kaş rengine bakmaksızın, hepsi için siyah maskara kullanmış. “Tüm kaş kıllarını dikkatlice, neredeyse birer birer ve hafifçe boyadık. Bu sayede, daha güçlü ifadeler yaratabildik” diye açıklıyor.

Kaliardos, kadınların bu yöntemi kullanarak Komedyen Groucho Marx gibi görünmelerini engelleyebileceklerini hatırlatıyor.

Bizi Takip Edin

4,032BeğenenlerBeğen
125TakipçiTakip Et
39,969TakipçiTakip Et
161TakipçiTakip Et

Tuba Ergin for Desa

Desa, 1970'li yıllardan beri sürdürdüğü estetik ve kaliteli koleksiyonlardan oluşan marka imajına, genç, yenilikçi, cesur ve dinamik bir tat katmayı hedefleyerek tasarımcı Tuğba Ergin...